http://www.transmedic.sk

Veľkodistribúcia tovaru PDF Tlačiť Email

Import a preclievanie tovaru

Jednou z aktivít našej spoločnosti je dynamicky sa rozvíjajúci import a export tovaru od partnerov z krajín Európskej únie. Mimo krajín Európskej únie zabezpečuje naša spoločnosť aj preclievanie tovaru a komunikáciu s colnicou.

 

Skladovanie tovaru v zmysle správnej veľkodistribučnej praxe

sklad

Spoločnosť TRANSMEDIC SLOVAKIA, s.r.o. zaisťuje skladovanie liekov, zdravotníckych pomôcok, výživových doplnkov a kozmetických výrobkov v súlade so zákonnými požiadavkami a požiadavkami svojich zákazníkov. Kvalitu príjmu, evidencie, skladovania ako aj výdaja liekov, zdravotníckych pomôcok, výživových doplnkov a kozmetických výrobkov za podmienok správnej veľkodistribučnej praxe zaručuje náš interný audit, pravidelné audity výrobcov a dozor štátnych kontrolných orgánov. Naša spoločnosť zabezpečuje skladovanie v našich skladových priestoroch a aj v konsignačných skladoch.

 

Veľkodistribúcia tovaru

sklad1

Spoločnosť TRANSMEDIC SLOVAKIA, s.r.o. Vám zabezpečí kvalitnú a flexibilnú veľkodistribúciu tovaru do iných veľkodistribučných spoločností. Takisto Vám vieme zabezpečiť distribúciu a zásobovanie lekární po celom Slovensku prostredníctvom vlastného vozového parku alebo expresnej zásielkovej služby.